Aston Martin Antwerp

Aston Martin Antwerp

ONS TEAM

Het team van Aston Martin Antwerp heeft kennis en passie en biedt u een zeer professionele ervaring. We zijn er om u te helpen, bij het kopen van een nieuwe of gebruikte Aston Martin, bij het plannen van een onderhoudsbeurt of aankoop voor uw Aston Martin en het monteren van originele Aston Martin-onderdelen en accessoires.

Yves Michiels

CEO
+32 (0)3 886 39 10 yves.michiels@astonmartinantwerp.com

Stef Tassignon

Sales Manager
+32 (0)3 354 38 56 +32 (0)484 23 80 60 stef.tassignon@astonmartinantwerp.com

Luc Goossens

Sales Manager
+32 (0)3 354 38 56 +32 (0)484 23 80 70 luc.goossens@astonmartinantwerp.com

Jelle Beylemans

Senior Technician
+32 (0)3 886 39 10 jelle.beylemans@astonmartinantwerp.com

Ben Beatens

Technician
+32 (0)3 886 39 10 ben.baetens@astonmartinantwerp.com

Erwin Desmedt

Technician - Heritage Specialist
+32 (0)3 886 39 10 erwin.desmedt@astonmartinantwerp.com

Tom Clotman

Technician
+32 (0)3 886 39 10 tom.clotman@astonmartinantwerp.com

Hugo De Witte

After Sales Manager
+32 (0)3 886 39 10 hugo.dewitte@astonmartinantwerp.com

Christel van Driessche

Reception
+32 (0)3 886 39 10 info@astonmartinantwerp.com

322, Autolei, Wommelgem

Antwerp, 2160

Verkoop: +32 3 354 38 56 Service: +32 3 886 39 10 Gebruikte auto's: +32 3 354 38 56 Onderdelen: +32 3 886 39 10

E-mail: info@astonmartinmichiels.be

Openingstijden

Maandag tot vrijdag van 10u00 tot 18u00

Zaterdag van 10u00 tot 17u00

Zon- & feestdagen gesloten